Proč jsem začala psát tento blog?

Už jste někdy zažili ten moment, kdy vám probleskne hlavou nějaký nápad a vy, aniž byste o tom nějak více přemýšleli, si řeknete, že to prostě zrealizujete? I když je to pro vás velká neznámá a vlastně ani netušíte jak to všechno budete zvládat? V tu chvíli jen cítíte, že to musíte alespoň zkusit a jdete do toho – teď nebo nikdy!

Tak nějak to bylo se mnou. Už 15 let pracuji jako lektorka angličtiny. Za tu dobu jsem působila na několika jazykových školách, dojížděla do spousty firem, dávala individuální lekce jak ve školách, tak doma. Tento kolotoč se jen na jeden rok zastavil a poté další čtyři roky pomalu rozbíhal – to když jsem byla na mateřské a rodičovské dovolené.

Rok pátý znamenal opět provoz na plný úvazek, ale bohužel byl provázen naprosto katastrofálním rozvrhem. Jelikož jsem se po narození dcerky přestěhovala z města na vesnici, cesta do práce se mnohonásobně prodloužila. A když pak máte jeden kurz brzy ráno a další dva až večer, znamená to, že hodinové cestování do práce a z práce absolvujete dvakrát za den a strávíte tak 4 hodiny na cestách. A když se to opakuje více dní v týdnu… po čase už si prostě řeknete, že takhle už to dál nejde.

Ano, toto dojíždění mi poskytlo i prostor pro čtení a jelikož jsem se poslední dobou hodně začetla do knih o osobním rozvoji a také podnikání, nápad na sebe nenechal dlouho čekat.

Nápad, že si vytvořím webové stránky, kde budu aktivně šířit to, co je jinak určeno jen do mých hodin. Místo, kde mohou studenti najít odpovědi na své otázky, tipy pro zefektivnění učení, zajímavé aktivity motivující k dalšímu studiu, možnost individuálních konzultací a mnoho dalšího.

Momentálně je tento projekt na svém začátku, ale věřím, že mi ho právě VY – mí čtenáři – pomůžete vytvářet a zkvalitňovat svými podněty, dotazy, komentáři.

Ráda bych využívala čas plnohodnotným způsobem, a v tomto projektu rozhodně vidím smysl. Zároveň jsem si jista, že vám moje materiály a videa mohou pomoci s problémy, na které jste během studia angličtiny jistě narazili. Ať jsou vám tyto stránky přínosem 🙂

 

 

Renata Pol
Už 17 let se věnuji výuce angličtiny a pomáhám lidem utřídit jejich gramatický chaos a dodat odvahu k mluvení. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou on-line kurzu "Mějte jasno v anglických časech" >> a eBooků 6 slov = 78 obměn , My American Diary, a 50 taháků pro vaši angličtinu .
Komentáře