Individuální výuka

 

I online lekce angličtiny můžou být zábava!

Pojďte se rozmluvit, utřídit si gramatiku, rozšířit slovní zásobu.

S interaktivní tabulí přímo na vašem počítači se nudit nebudete!

 

 • Možná, že trochu anglicky umíte, ale pořád se bojíte mluvit, protože máte pocit, že uděláte v každé druhé větě chybu.
 • Možná se vám pletou všechny gramatické časy dohromady.
 • Možná nemáte dostačující slovní zásobu.
 • Možná potřebujete obstát u zkoušky.
 • A možná si myslíte, že online lekce musí být pěkná nuda!

 

 • Chcete si popovídat anglicky a užít si to bez stresu?
 • Chcete si udělat jasno v anglických časech a obohatit svou slovní zásobu?
 • Chcete být připraveni na zkoušku?
 • Chcete se aktivně podílet na online cvičeních, které spolu budeme procházet?
 • Jsou pro vás důležité poznámky a bez zvýrazňovače nemůžete existovat?

 

Žádný problém…  čtěte dál

 

Vyučuji angličtinu od roku 2001. Začínala jsem na různých jazykových školách a ve firmách. Učila jsem děti ve školce, doučovala jsem žáky základních i středních škol. Připravovala jsem studenty ke zkouškám. Od roku 2008 mám i stálé online klienty. Naše hodiny až do nedávna probíhaly přes SKYPE nebo MESSENGER, ale letos jsem objevila novou výukovou platformu a jsem z ní opravdu nadšená.

LearnCube posouvá online výuku na vyšší level 😊

Během karantény jsem ji řádně otestovala jak s individuálními studenty, tak s menšími skupinkami.

Nyní LearnCube slouží jako moje standardní platforma pro online výuku.

Lekce angličtiny online – přes aplikaci LearnCube

Jaké jsou výhody této platformy?

 • Je vytvořena speciálně pro vzdělávací sektor.
 • Není potřeba nic instalovat. Do své třídy se jen prokliknete přes odkaz z vašeho emailu.
 • Hovor probíhá podobně jako třeba přes Skype (přes kameru se vidíme), ale navíc máme k dispozici interaktivní tabuli!! Sem mohu vložit jakékoliv materiály – doplňovačky, obrázky, stránku z učebnice… Jak učitel, tak student mohou na tuto tabuli psát, zvýrazňovat, podtrhávat, spojovat…jak je libo 😊
 • Dají se vložit i poslechy a videa.
 • Následně si student může veškeré materiály i s poznámkami uložit do svého počítače.

Jsem z této platformy nadšená. Studenti jsou mnohem aktivnější než při běžném Skype hovoru, protože sami vyplňují cvičení, mají možnost zvýraznit si co potřebují… a přitom to nijak nenarušuje naši komunikaci.

Co vám nabízím?

On-line lekce angličtiny, které vám upravím na míru dle vašeho přání

Je libo více mluvit nebo radši procvičovat gramatiku? Potřebujete zapracovat na slovíčkách nebo konečně pochopit gramatické časy? Lekce uzpůsobím vašim potřebám.

Samozřejmostí je zkušební lekce zdarma, během které…

 • zjistíme, zda váš počítač s platformou LearnCube kamarádí 😊- potřebujete internetové připojení a kameru
 • si vklidu představíme platformu LearnCube a naučíme se s ní pracovat
 • se domluvíme na průběhu a obsahu našich online setkání

Další výhody online lekcí:

 • Z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, nemusíte nikam chodit (a když bude venku lít jako z konve,nebo mrznout jako na Sibiři… budete se z online lekcí radovat dvojnásob 😊)
 • Ušetříte čas, který byste strávili cestováním do kurzu nebo za lektorem
 • Ušetříte peníze za jízdenky / benzín
 • Můžete být kdekoliv na světě a je to úplně jedno
 • Dále můžete ušetřit, když se přihlásíte ve dvojici nebo trojici (ani nemusíte být na stejném místě - každý ze svého počítače se přihlásí do stejné třídy a tam se všichni potkáme).

Cena je za lekci – při dvou lidech si ji dělíte napůl, při třech lidech na třetiny 🙂

Momentálně volné termíny:

 • Na únor - květen 2024 jsou už bohužel všechny termíny obsazeny.
 • Červen, červenec a srpen 2024 - volné termíny k dispozici 🙂 Napište si o bližší informace - viz kontaktní formulář.
 • Pokud potřebujete poradit s anglickými gramatickými časy - vstupte do mého online kurzu "Mějte jasno v anglických časech" - ten vám bude k dispozici neustále 🙂 Viz horní MENU - On-line kurz

Ceny jednotlivých lekcí

(platné od 1. 6. 2023)

Děti - 30 minut
250 Kč
45 minut
375 Kč
90 minut
750 Kč

Ceny balíčků (15 lekcí) - zahrnuje lekci zdarma

Děti - 30 minut
3.750 Kč
3.500 Kč
Balíček 15 lekcí
45 minut
5.625 Kč
5.250 Kč
Balíček 15 lekcí
90 minut
11.250 Kč
10.500 Kč
Balíček 15 lekcí

 

Můžete si koupit něco na sebe a další kabelku, nebo můžete komunikativní a interaktivní formou zapracovat na své angličtině. Jak je známo, investice do vzdělání se vám několikanásobně vrátí 😊

Online lekce nabízí nové možnosti:

 • větší svobodu,
 • úsporu časovou i finanční
 • nové zkušenosti

Určitě nemáte co ztratit!

Pokud byste po zkušební hodině zjistili, že kvůli technickým problémům nemůžete pokračovat nebo že vám tato forma výuky nevyhovuje, stačí se ozvat a vaše peníze vám vrátím.

Jak byli s mou výukou spokojeni?

Paní Renata mi velmi pomohla se složením státních zkoušek z business angličtiny. Tento problém jsem řešila ve svých padesáti letech, kdy jsem se rozhodla, že si zvýším své vzdělání na vysoké škole. Jistě si dokážete představit, že zde nebyl problém jen se zvládnutím této těžké angličtiny, ale i s pamětí. Paní Renata mi svým velmi vstřícným, konstruktivním a individuálním přístupem natolik pomohla, že jsem tuto těžkou zkoušku zvládla dokonce na jedničku. A to jsem začínala jako začátečník. Paní Renatu mohu jen vřele doporučit a to všem věkovým skupinám a bez ohledu na stupeň angličtiny. Stačí si stanovit cíl, vytrvalost v učení a mít vedle sebe paní Renatu, jako lektora, který Vás k tomuto cíli dovede.
Zdeňka K.
Angličtinu v současnosti jen udržuji na komunikativní úrovni. Hodiny se odehrávají jako pohodová konverzace o nahodilých tématech a během dne jde o vítaný "coffee break" 🙂 Při povídání je ale Renata vždy připravená citlivě (ne, nepřeruší Vás v polovině věty) opravit chyby, které by být neměly, doplnit slovíčka, která by být měla a vytratila se, vložit používaný idiom... příjemné povídání jako s "native speaker" 🙂 Po hodině mám dobrý pocit z toho, že jsem si něco osvěžil a i něco přidal, a proto mohu jen doporučit.
Svaťa Tesáček
Ráda bych doporučila výuku angličtiny paní Renči. Přesto, že jsme spolu měly jen šest hodin, tak i za těchto pár hodin jsem se v gramatice dozvěděla spoustu dalších důležitých věcí. Skvěle mi dokázala vysvětlit používání jednotlivých časů, což mi dělalo vždy potíže. Na moji prosbu mi vyhledala slovíčka, které potřebuji ke své práci. Velmi oceňuji, že se mi Renča časově dokázala vždy přizpůsobit. Hodiny byly příjemné! Mohu jen doporučit!
Míša S.
... Dále jsem Vám chtěla moc poděkovat za evidentně záživnou a zábavnou angličtinu, kterou pro kluky připravujete, protože syn chodí domů nadšený a na Vaše hodiny angličtiny se moc těší. Doufám, že mi někdy práce dovolí ho z hodiny angličtiny vyzvednout a osobně se s Vámi seznámit a poděkovat Vám za Váš přístup. (z emailu)
Miroslava H.
Hlavním důvodem, proč jsem se na Renatu obrátila, byla pomoc s přípravou na zkoušku při mém studiu na VŠ. Bylo třeba si po pár letech znovu ujasnit gramatiku a připomenout typické fráze… Z primárního důvodu - udělat zkoušku - byla tudíž naše cvičení přizpůsobena těm na zkoušce. Lekce se skládala ze tří částí: nejdříve nezávazný rozhovor pro rozmluvení, dále vysvětlení potřebné gramatiky a nakonec nejdelší část - aplikace gramatiky na daná cvičení. Doučování probíhalo z pohodlí domova přes Skype, celkem 10 lekcí. Výsledkem mého doučování bylo úspěšné absolvování potřebné zkoušky na VŠ, a to v počátku s minimálním množstvím znalostí. Renatu jsem si vybrala na doporučení z více stran. Její přístup je individuální, nevyučuje klasickým „učebnicovým“ způsobem. Stěžejní je pro ni individuální potřeba studenta, zaměření se na jeho daný problém. Vždy ji doporučuji jako učitele, který umí učit. Do budoucna se plánuji zdokonalit v konverzaci a to opět pod jejím vedením.
Nikola V.
Angličtinu jsem začala individuálně studovat u paní Renaty kvůli dorozumění se při cestování na dovolené a při pomoci s výukou mých malých holek, které s angličtinou začaly povinně na škole. A také proto, že ta možnost byla v práci jako benefit. Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem a pomocí při výslovnosti a hlavně porozuměním, protože jsem byla vždy na jazyky úplně mimo. 😊 Ze svojí vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.
Irena P.

Proč si předplácet 15 hodin?

15 hodin odpovídá takovému kratšímu pololetí.
Za tu dobu vám mohu zaručit nějaký pokrok - pokud se budete na naše hodiny pilně připravovat, samozřejmě!
Také si pro vás mohu na celé pololetí rezervovat stálý termín, který se pro individuální hodiny hledá velice těžko.

V případě zájmu si přes tento kontaktní formulář prosím domluvte termín.

Objednávku a platbu proveďte přes patřičné tlačítko "Objednat" výše - budete přesměrováni. Děkuji.

Máte dotaz?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.