Kurz, díky kterému budete mít konečně jasno v anglických časech

 

Jednotlivé anglické gramatické časy už umíte…

...teď je na čase udělat si v nich pořádek 😊

 

Znáte to ze školy i z kurzů angličtiny: probíráte jeden čas. Víte, jak se tvoří. V danou chvíli dokonce i víte, kde ho použít (všude – teď přece procvičujeme právě tenhle čas😊) Přijde vám to jednoduché a máte pocit, že jste to zvládli.

 

Po nějaké době přijde další nový čas a jedete to stejné kolečko. Tvoření, procvičování, všechno jde jako po másle…

 

Ale jednoho dne ouvej, nějak se to namíchalo. Musíte časy kombinovat. Musíte přiřazovat k daným situacím ty správné časy… a ono to nějak nejde.

 

Chcete si být už konečně jisti, jak v určitých situacích reagovat a jak správně použít časy, které jste se už tolikrát učili?

Za 20 let mé lektorské praxe jsem se setkala s obrovským množstvím klientů, kteří řešili podobný problém. Když jsem se jich zeptala, co by potřebovali procvičit, jedna z věcí byly vždy gramatické časy. Všichni se je už učili, ale nikdy si nebyli jisti, kdy je použít.

Když jsem si uvědomila, kolik lidí řeší tento stejný problém, rozhodla jsem se vytvořit něco, co by jim pomohlo – kurz Mějte jasno v anglických časech.

Samozřejmě, že pokud se jazyk učíte od začátku, proberete jeden čas, procvičíte a vrhnete se na jinou gramatiku… Pak se objeví nový čas, zase ho nějak zvládnete a jedete dál.

Časem se ale začnou objevovat situace, kde už je potřeba vše, co jste se naučili, kombinovat. A to je právě kámen úrazu. Panika. Co teď? Patří tam předpřítomný nebo minulý? A má to být ve formě prosté nebo průběhové? A jaký je vlastně rozdíl mezi WILL a GOING TO? A tak dále, a tak dále..

Proto v mém kurzu najdete nejen přehled tvoření jednotlivých časů, ale také vzájemné srovnání – aby bylo jasné, do kterých situací se hodí ten daný čas a proč ne jiný.

Ona to vlastně není vůbec žádná věda, pomohou vám buď určitá slovíčka, která vás jasně navedou, a nebo typické situace, které se s daným časem pojí. To vše v kurzu vysvětluji a nabízím také řadu různých cvičení (doplňovaček a překladů) na ujištění se, že všemu rozumíte.

Uvedeme si příklad na těchto dvou větách:

Včera jsem si koupila novou knihu.Koupila jsem si novou knihu.

V češtině je to stejný čas – minulý.

Jenže angličtina si ráda hraje se slovíčky!

První věta obsahuje slovo “včera”, což je klíčové slovo, které nás navede do minulého času:

 I bought a new book yesterday.

Zatímco druhá věta žádné časové určení neobsahuje a to už nás navede do předpřítomného času:

I have bought a new book.

Jak vidíte, někdy stačí jediné slovíčko a už jste v jiném čase. Naštěstí jsem všechna tato důležitá signální slova do kurzu zahrnula a vy už si s nimi nemusíte lámat hlavu. Jasně vás nasměrují.

Sama jsem s angličtinou v dětství bojovala. Rodiče mě přihlásili na jazykovou školu. Jenže za socialismu anglicky moc lidí neumělo a tak mi s tím neměl kdo pomoct. Základní škola mi dala jen anglický pidi-základ, vlastně se na tom ani moc stavět nedalo a tak jsem na střední škole začala zase od začátku, tentokrát ale maximálně motivovaná. Všechno jsem si skládala tak, aby mi to dávalo smysl. Někdy jsem si sama nacházela svá pravidla, která v učebnicích nebyla, ale pomáhala mi pochopit někdy spletitou anglickou gramatiku.

Pak následoval rok pomaturitního studia, státnice a výjezd do zahraničí. Během svých několikaletých pobytů ve Velké Británii a USA jsem vždy navštěvovala kurzy angličtiny pro cizince a postupně se posouvala na žebříčku Cambridge zkoušek. Ve finále jsem to korunovala studiem Anglického jazyka a literatury na FF MU v Brně. A třešničkou na dortu byl CELTA certifikát, který mě opravňuje k výuce anglického jazyka kdekoliv na světě. Díky němu jsem měla možnost vyučovat na letní škole v Reigate (jižní Anglie) a nasbírat tak další cenné zkušenosti pro svou výuku.

Cesta to byla dlouhá a trnitá, to vám musím říct. Nic mi nespadlo do klína jen tak, musela jsem do toho dát všechno. Nemám hudební sluch a nemám talent na jazyky. Spousta lidí se na to vymlouvá a snaží se tak omluvit svou neznalost jazyka. Nene, o tom to není. Je to o píli a motivaci.

Když si řeknete, že to dáte a půjdete si za tím…. tak to DÁTE!!!

On-line kurzem "Mějte jasno v anglických časech" jsem maximálně nadšená! Milé a profesionální vystupování paní Renaty vám pomůže jednou a pro vždy se zorientovat v tak těžké kapitole anglické gramatiky, jako je používání anglických časů. Pomocí videí vám podrobně a srozumitelně vysvětlí danou látku, včetně časových os, které mně osobně velice pomohly. V pracovních listech si pak danou látku dokonale procvičíte a také vám v budoucnu jednoduše poslouží k rychlému připomenutí si látky, když si zrovna nebudete jisti. Komplexně a profesionálně zpracované učivo tak, aby bylo co nejsnadněji pochopeno! Navíc vše můžete zvládat z pohodlí vašeho domova nebo na cestách, zkrátka vždy, když budete mít chuť a čas!
Veronika M.Podnikatelka
Jsem věčný začátečník a momentálně nemám možnost pravidelně docházet na výuku. Proto bych chtěla poděkovat paní Renatě za její on-line kurz - Mějte jasno v anglických časech. Díky němu se mohu vše, co potřebuji, naučit kdykoliv doma a opakovaně se k tomu i vracet. Např. mohu využít nepravidelného času, kdy děti spí, popř. se k výuce vrátit kdykoliv během dne, když se naskytne možnost. Opakovat si mohu i pomocí pracovních listů, ve kterých mám doplněnou teorii z prezentací a tudíž nemusím pracovat neustále s počítačem. Výborným bonusem je i možná konzultace přes Skype.
Míša R.na mateřské dovolené

 

Vstupem do kurzu

\"Mějte jasno v anglických časech\"

získáte:

 • Časově neomezený přístup do kurzu
  V případě aktualizací budete mít samozřejmě přístup ke všem novým materiálům.
 • 20 video-prezentací,
  které nejen vysvětlují jednotlivé gramatické časy, ale také je vzájemně porovnávají mezi sebou, aby byl jasně vidět rozdíl mezi nimi.
 • BONUS 1 - Pracovní listy
  Celkem 6 pracovních sešitů, které obsahují tabulky se vzorovými slovesy, příklady použití ve větách, překlady a doplňovačky na důkladné procvičení.
 • BONUS 2 - Timelines - časové osy
  Tyto časové osy jsou použity ve videích a pomohou vám lépe se zorientovat v jednotlivých časech.
 • BONUS 3 - Konzultační hodinu
  v délce 60 minut ZDARMA. Hodina proběhne přes LEARNCUBE (případně SKYPE nebo MESSENGER) dle vzájemné domluvy.

On-line kurz

 • 20 video-prezentací s časově neomezeným přístupem z pohodlí vašeho domova či kanceláře
 • Videa si můžete zastavovat a vracet dle vlastního tempa.
 • Videa jsou krátká - stačí pár minut denně

Pracovní listy

 • Celkem 6 pracovních sešitů = jeden pro každý tématický celek
 • Pracovní listy obsahují vynechávky, které je třeba doplnit na základě výkladu ve videu
 • Tyto vlastní poznámky vám napomůžou k lepšímu zapamatování
 • Pracovní listy obsahují více než 400 vět na překlad či doplňovaček
 • Po vypracování všech úkolů si budete jisti, že danému času rozumíte a dokážete jej správně používat
 • Samozřejmostí jsou správné odpovědi

Timelines

 • časové osy ke všem gramatickým časům
 • stejné jako ve videích
 • výborná vizuální pomůcka
 • včetně příkladu použití ve větě

Konzultační hodina

 • v délce 60 minut
 • přes LearnCube (případně Skype nebo Messenger)
 • v termínu dle vzájemné domluvy
 • slouží k vyjasnění jakýchkoliv problémů nebo otázek, které během vašeho studia vyvstanou

 

 Pokud byste navštěvovali klasické kurzy v jazykové škole, bude vám trvat několik let, než všechny časy proberete.

Tento kurz je hodně intenzívní. Zaměřuje se výhradně na správné použití gramatických časů v angličtině. 

Kurz je přístupný online – kdykoliv a odkudkoliv. Ušetříte spoustu času (který byste jinak strávili dojížděním) i peněz (za benzín nebo jízdenky). Tato časová i finanční úspora rozhodně stojí zato.

Stále si nejste jisti, zda je tento kurz pro vás?

Možná vás napadají tyto otázky...

 • Nemám čas...
  Videa v kurzu jsou krátká. Můžete se jim věnovat kdykoliv budete mít čas. K materiálům budete mít neomezený přístup. Pracujete vlastním tempem.
 • Stejně se nic nenaučím...
  Ke každé videoprezentaci jsou vytvořeny pracovní listy "na míru". Během sledování videa si dopisujete vlastní poznámky. Psaním si určitě spoustu věcí i lépe zapamatujete. Na konci každého videa dostanete úkol - buď přeložit nebo doplnit cvičení v pracovních listech. Ke všem cvičením najdete i správné odpovědi. Pokud si stále nebudete s něčím vědět rady, domluvíte si konzultační hodinu a vše spolu znovu zopakujeme.
 • Třeba se mi to nebude líbit...
  I to je možné. Ale snažila jsem se celý kurz pojmout jak teoreticky, tak prakticky - aby vám pomohl procvičit, co už umíte a zároveň vás naučil, co ještě neumíte. V úplně nejhorším případě je tu GARANCE vrácení peněz do 30 dnů.
 • Jsem úplný začátečník, je tento kurz i pro mne?
  V tomto případě se obávám, že NE. Kurz už staví na určité znalosti jazyka. Nezaměřuje se na tvoření jednotlivých časů, ale spíše na jejich použití. V pracovních listech najdete vzorové sloveso v daném čase, ale podrobnosti o tvoření, pravopisných změnách atd. neudávám. Materiály tohoto typu je trh přesycen.
 • Jsem mírně pokročilý / středně pokročilý / pokročilý. Je tento kurz pro mne?
  Ano, přesně pro vás to je. Pokud jste už někdy slyšeli o DO, DOES, DID a -ING a máte zhruba představu o tom, která slovesa jsou pravidelná a nepravidelná, pak v kurzu najdete mnoho nových informací. Pokud jste pokročilejší, určitě nebude na škodu zopakovat si předminulé a předbudoucí časy.
 • Budu po absolvování tohoto kurzu mluvit jako "rodilák"?
  Tento kurz není zaměřen na mluvení. Soustředí se na zvládnutí gramatiky, konkrétně gramatických časů. Mluvení můžeme procvičit v rámci vaší konzultační hodiny, případně si můžete objednat individuální lekce, které na vaše přání přizpůsobím.

Cena on-line kurzu

\"Mějte jasno v anglických časech\" je

1 290,- Kč.

  

Tento kurz jsem pro vás tvořila celý rok. Všechny anglické časy tu najdete na jednom místě - jednotlivě vysvětleny, vzájemně porovnány a dle vaší píle také důkladně procvičeny 🙂

Kurz máte k dispozici ve dne / v noci, doma / v práci / pokud jste online, tak i na mobilu...

Za zlomek ceny v porovnání s jazykovým kurzem. Ano, i kurz v jazykové škole má své výhody, ale těžko s vámi budou časy probírat tak intenzivně - tedy pokud jste se zrovna nepřihlásili do nějakého drilovacího kurzu.

Mějte konečně jasno v anglických časech - vstupte do kurzu a sami uvidíte. Pokud se vám nebude líbit, můžete využít 30-denní garanci vrácení peněz.

 

Pokud jsou anglické časy také vaší noční můrou, pak je tento kurz PRÁVĚ PRO VÁS...

Navíc získáte 3 bonusy v hodnotě 650,- Kč

zcela ZDARMA

Pracovní listy

v hodnotě 150,- Kč

Timelines

v hodnotě 50,- Kč

Konzultační hodina

v hodnotě 450,- Kč
Nikdy mi angličtina nedělala velké problémy, do hlavy mi to skákalo téměř samo. Jenže jak ji člověk přestane používat, je zle. S kurzem od Renaty Pol jsem si spoustu věcí nejen osvěžila, ale naučila i nové. Na cvičeních je fajn, že je můžete vytisknout a vyplňovat třeba i cestou do práce. Doma si pak v klidu všechno zkontrolujete. Praktická videa ukáží, jak s časy pracovat a hlavně jsou srozumitelně vysvětlená. Proto se nebojte a směle do toho!
Veronika S.
Videoprezentace jsou velice názorné a srozumitelné. Vynikající způsob jak si osvěžit anglickou gramatiku - jak pro mírně pokročilé tak i pro vyšší pokročilosti. Videa obsahují spoustu praktických příkladů a je možné si je pouštět např. při cestě do školy nebo zaměstnání, což oceňuji především z pohledu omezených časových možností.
René P. quality manager

Pokud chcete mít už jednou pro vždy jasno v anglických časech, račte dál...

Stačí jeden klik níže, vyplnit objednávku, a po zaplacení obdržíte svá přístupová hesla.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište mi na renata.sk@email.cz
Ráda vám poradím.