Máte zmatek v anglických časech?

 

Nevíte, který z nich použít, aby vaše věta dávala ten správný smysl?

Často se svých studentů ptám, s čím v angličtině nejvíce bojují, čemu nerozumí, co by si rádi procvičili.

 

Odpověď bývá většinou: "Časy. Máme v nich naprostý chaos. Vůbec nevíme, kdy máme který použít..."

 

A tak procvičujeme časy. Obvykle počmárám časovými osami několik tabulí (případně papírů A4, pokud je to individuální hodina), ale studenti odcházejí domů spokojení.

 

Jeden pán mi po hodině řekl: "Já už jsem chodil do tolika různých kurzů, ale teprve po dnešku mám pocit, že tomu konečně rozumím."

 

Taková slova lektora samozřejmě potěší. A nejen to. Na základě této odezvy jsem se pustila do vytvoření on-line kurzu, který vám zde představuji :-)

 

Vstupem do kurzu

"Mějte jasno v anglických časech"

získáte:

 • Časově neomezený přístup do kurzu
  V případě aktualizací budete mít samozřejmě přístup ke všem novým materiálům.
 • 20 video-prezentací,
  které nejen vysvětlují jednotlivé gramatické časy, ale také je vzájemně porovnávají mezi sebou, aby byl jasně vidět rozdíl mezi nimi.
 • BONUS 1 - Pracovní listy
  Celkem 6 pracovních sešitů, které obsahují tabulky se vzorovými slovesy, příklady použití ve větách, překlady a doplňovačky na důkladné procvičení.
 • BONUS 2 - Timelines - časové osy
  Tyto časové osy jsou použity ve videích a pomohou vám lépe se zorientovat v jednotlivých časech.
 • BONUS 3 - Konzultační hodinu
  v délce 60 minut ZDARMA. Hodina proběhne přes SKYPE dle vzájemné domluvy.

On-line kurz

 • 20 video-prezentací s časově neomezeným přístupem z pohodlí vašeho domova či kanceláře
 • Videa si můžete zastavovat a vracet dle vlastního tempa.
 • Videa jsou krátká - stačí pár minut denně

Pracovní listy

 • Celkem 6 pracovních sešitů = jeden pro každý tématický celek
 • Pracovní listy obsahují vynechávky, které je třeba doplnit na základě výkladu ve videu
 • Tyto vlastní poznámky vám napomůžou k lepšímu zapamatování
 • Pracovní listy obsahují více než 400 vět na překlad či doplňovaček
 • Po vypracování všech úkolů si budete jisti, že danému času rozumíte a dokážete jej správně používat
 • Samozřejmostí jsou správné odpovědi

Timelines

 • časové osy ke všem gramatickým časům
 • stejné jako ve videích
 • výborná vizuální pomůcka
 • včetně příkladu použití ve větě

Konzultační hodina

 • v délce 60 minut
 • přes SKYPE
 • v termínu dle vzájemné domluvy
 • slouží k vyjasnění jakýchkoliv problémů nebo otázek, které během vašeho studia vyvstanou

 

 

Pokud byste navštěvovali klasické kurzy v jazykové škole, bude vám trvat několik let, než všechny časy proberete.

Tento kurz je hodně intenzívní. Zaměřuje se výhradně na správné použití gramatických časů v angličtině. 

Jeden kurz vám po téhle stránce nahradí několik měsíců i let docházení do klasických kurzů, ušetří vám spoustu peněz za benzín nebo jízdenky. Tato časová i finanční úspora rozhodně stojí zato.

Pokud jsou anglické časy také vaší noční můrou, pak je tento kurz PRÁVĚ PRO VÁS...

Cena on-line kurzu

"Mějte jasno v anglických časech" je

1 290,- Kč.

  

Tento kurz jsem pro vás tvořila celý rok. Všechny anglické časy tu najdete na jednom místě - jednotlivě vysvětleny, vzájemně porovnány a dle vaší píle také důkladně procvičeny :-)

Kurz máte k dispozici ve dne / v noci, doma / v práci / pokud jste online, tak i na mobilu...

Za zlomek ceny v porovnání s jazykovým kurzem. Ano, i kurz v jazykové škole má své výhody, ale těžko s vámi budou časy probírat tak intenzivně - tedy pokud jste se zrovna nepřihlásili do nějakého drilovacího kurzu.

Mějte konečně jasno v anglických časech - vstupte do kurzu a sami uvidíte. Pokud se vám nebude líbit, můžete využít 30-denní garanci vrácení peněz.

 

Navíc získáte 3 bonusy v hodnotě 599,- Kč

zcela ZDARMA

Pracovní listy

v hodnotě 150,- Kč

Timelines

v hodnotě 50,- Kč

Konzultační hodina

v hodnotě 399,- Kč

Stále si nejste jisti, zda je tento kurz pro vás?

Možná vás napadají tyto otázky...

 • Nemám čas...
  Videa v kurzu jsou krátká. Můžete se jim věnovat kdykoliv budete mít čas. K materiálům budete mít neomezený přístup. Pracujete vlastním tempem.
 • Stejně se nic nenaučím...
  Ke každé videoprezentaci jsou vytvořeny pracovní listy "na míru". Během sledování videa si dopisujete vlastní poznámky. Psaním si určitě spoustu věcí i lépe zapamatujete. Na konci každého videa dostanete úkol - buď přeložit nebo doplnit cvičení v pracovních listech. Ke všem cvičením najdete i správné odpovědi. Pokud si stále nebudete s něčím vědět rady, domluvíte si konzultační hodinu a vše spolu znovu zopakujeme.
 • Třeba se mi to nebude líbit...
  I to je možné. Ale snažila jsem se celý kurz pojmout jak teoreticky, tak prakticky - aby vám pomohl procvičit, co už umíte a zároveň vás naučil, co ještě neumíte. V úplně nejhorším případě je tu GARANCE vrácení peněz do 30 dnů.
 • Jsem úplný začátečník, je tento kurz i pro mne?
  V tomto případě se obávám, že NE. Kurz už staví na určité znalosti jazyka. Nezaměřuje se na tvoření jednotlivých časů, ale spíše na jejich použití. V pracovních listech najdete vzorové sloveso v daném čase, ale podrobnosti o tvoření, pravopisných změnách atd. neudávám. Materiály tohoto typu je trh přesycen.
 • Jsem mírně pokročilý / středně pokročilý / pokročilý. Je tento kurz pro mne?
  Ano, přesně pro vás to je. Pokud jste už někdy slyšeli o DO, DOES, DID a -ING a máte zhruba představu o tom, která slovesa jsou pravidelná a nepravidelná, pak v kurzu najdete mnoho nových informací. Pokud jste pokročilejší, určitě nebude na škodu zopakovat si předminulé a předbudoucí časy.
 • Budu po absolvování tohoto kurzu mluvit jako "rodilák"?
  Tento kurz není zaměřen na mluvení. Soustředí se na zvládnutí gramatiky, konkrétně gramatických časů. Mluvení můžeme procvičit v rámci vaší konzultační hodiny, případně si můžete objednat individuální lekce, které na vaše přání přizpůsobím.

Reference

On-line kurzem "Mějte jasno v anglických časech" jsem maximálně nadšená! Milé a profesionální vystupování paní Renaty vám pomůže jednou a pro vždy se zorientovat v tak těžké kapitole anglické gramatiky, jako je používání anglických časů. Pomocí videí vám podrobně a srozumitelně vysvětlí danou látku, včetně časových os, které mně osobně velice pomohly. V pracovních listech si pak danou látku dokonale procvičíte a také vám v budoucnu jednoduše poslouží k rychlému připomenutí si látky, když si zrovna nebudete jisti. Komplexně a profesionálně zpracované učivo tak, aby bylo co nejsnadněji pochopeno! Navíc vše můžete zvládat z pohodlí vašeho domova nebo na cestách, zkrátka vždy, když budete mít chuť a čas!
Veronika M.Podnikatelka
Jsem věčný začátečník a momentálně nemám možnost pravidelně docházet na výuku. Proto bych chtěla poděkovat paní Renatě za její on-line kurz - Mějte jasno v anglických časech. Díky němu se mohu vše, co potřebuji, naučit kdykoliv doma a opakovaně se k tomu i vracet. Např. mohu využít nepravidelného času, kdy děti spí, popř. se k výuce vrátit kdykoliv během dne, když se naskytne možnost. Opakovat si mohu i pomocí pracovních listů, ve kterých mám doplněnou teorii z prezentací a tudíž nemusím pracovat neustále s počítačem. Výborným bonusem je i možná konzultace přes Skype.
Míša R.na mateřské dovolené
Nikdy mi angličtina nedělala velké problémy, do hlavy mi to skákalo téměř samo. Jenže jak ji člověk přestane používat, je zle. S kurzem od Renaty Pol jsem si spoustu věcí nejen osvěžila, ale naučila i nové. Na cvičeních je fajn, že je můžete vytisknout a vyplňovat třeba i cestou do práce. Doma si pak v klidu všechno zkontrolujete. Praktická videa ukáží, jak s časy pracovat a hlavně jsou srozumitelně vysvětlená. Proto se nebojte a směle do toho!
Veronika S.
Videoprezentace jsou velice názorné a srozumitelné. Vynikající způsob jak si osvěžit anglickou gramatiku - jak pro mírně pokročilé tak i pro vyšší pokročilosti. Videa obsahují spoustu praktických příkladů a je možné si je pouštět např. při cestě do školy nebo zaměstnání, což oceňuji především z pohledu omezených časových možností.
René P. quality manager

Pokud chcete mít už jednou pro vždy jasno v anglických časech, račte dál...

Stačí jeden klik níže, vyplnit objednávku, a po zaplacení obdržíte svá přístupová hesla.