Individuální výuka

Kdo jsem?

Jsem lektorka angličtiny.

Už více než 15 let pomáhám lidem utřídit jejich gramatický chaos a dodat odvahu k mluvení.

Mám zkušenosti s výukou

  • ve skupinových i individuálních kurzech
  • v jazykových školách i ve firmách
  • zahraničních studentů, jejichž rodný jazyk není čeština nebo slovenština
  • převážně dospělých, ale i dětí, žáků ZŠ, studentů SŠ, seniorů

Kde učím?

Individuální výuka probíhá

  • ve Střelicích u Brna
  • v Brně (dle časové návaznosti)
  • přes SKYPE.

Výuka přes SKYPE je velmi flexibilní. Ušetří vám čas i peníze za cestování. Učit se můžete z pohodlí vašeho domova či kanceláře 🙂

Jak byli s mou výukou spokojeni?

Paní Renata mi velmi pomohla se složením státních zkoušek z business angličtiny. Tento problém jsem řešila ve svých padesáti letech, kdy jsem se rozhodla, že si zvýším své vzdělání na vysoké škole. Jistě si dokážete představit, že zde nebyl problém jen se zvládnutím této těžké angličtiny, ale i s pamětí. Paní Renata mi svým velmi vstřícným, konstruktivním a individuálním přístupem natolik pomohla, že jsem tuto těžkou zkoušku zvládla dokonce na jedničku. A to jsem začínala jako začátečník. Paní Renatu mohu jen vřele doporučit a to všem věkovým skupinám a bez ohledu na stupeň angličtiny. Stačí si stanovit cíl, vytrvalost v učení a mít vedle sebe paní Renatu, jako lektora, který Vás k tomuto cíli dovede.

Zdeňka K.

Angličtinu v současnosti jen udržuji na komunikativní úrovni. Hodiny se odehrávají jako pohodová konverzace o nahodilých tématech a během dne jde o vítaný "coffee break" 🙂 Při povídání je ale Renata vždy připravená citlivě (ne, nepřeruší Vás v polovině věty) opravit chyby, které by být neměly, doplnit slovíčka, která by být měla a vytratila se, vložit používaný idiom... příjemné povídání jako s "native speaker" 🙂 Po hodině mám dobrý pocit z toho, že jsem si něco osvěžil a i něco přidal, a proto mohu jen doporučit.

Svaťa Tesáček

Ráda bych doporučila výuku angličtiny paní Renči. Přesto, že jsme spolu měly jen šest hodin, tak i za těchto pár hodin jsem se v gramatice dozvěděla spoustu dalších důležitých věcí. Skvěle mi dokázala vysvětlit používání jednotlivých časů, což mi dělalo vždy potíže. Na moji prosbu mi vyhledala slovíčka, které potřebuji ke své práci. Velmi oceňuji, že se mi Renča časově dokázala vždy přizpůsobit. Hodiny byly příjemné! Mohu jen doporučit!

Míša S.

... Dále jsem Vám chtěla moc poděkovat za evidentně záživnou a zábavnou angličtinu, kterou pro kluky připravujete, protože syn chodí domů nadšený a na Vaše hodiny angličtiny se moc těší. Doufám, že mi někdy práce dovolí ho z hodiny angličtiny vyzvednout a osobně se s Vámi seznámit a poděkovat Vám za Váš přístup. (z emailu)

Miroslava H.

Hlavním důvodem, proč jsem se na Renatu obrátila, byla pomoc s přípravou na zkoušku při mém studiu na VŠ. Bylo třeba si po pár letech znovu ujasnit gramatiku a připomenout typické fráze… Z primárního důvodu - udělat zkoušku - byla tudíž naše cvičení přizpůsobena těm na zkoušce. Lekce se skládala ze tří částí: nejdříve nezávazný rozhovor pro rozmluvení, dále vysvětlení potřebné gramatiky a nakonec nejdelší část - aplikace gramatiky na daná cvičení. Doučování probíhalo z pohodlí domova přes Skype, celkem 10 lekcí. Výsledkem mého doučování bylo úspěšné absolvování potřebné zkoušky na VŠ, a to v počátku s minimálním množstvím znalostí. Renatu jsem si vybrala na doporučení z více stran. Její přístup je individuální, nevyučuje klasickým „učebnicovým“ způsobem. Stěžejní je pro ni individuální potřeba studenta, zaměření se na jeho daný problém. Vždy ji doporučuji jako učitele, který umí učit. Do budoucna se plánuji zdokonalit v konverzaci a to opět pod jejím vedením.

Nikola V.

Kolik to stojí?

Děti - 30minutová lekce
199.00 Kč
Při předplacení 15 hodin
pouze 180,- / lekce
45minutová lekce
299.00 Kč
Při předplacení 15 hodin
pouze 280,- / lekce
90minutová lekce
599.00 Kč
Při předplacení 15 hodin
pouze 560,- / lekce

Proč si předplácet 15 hodin?

15 hodin odpovídá takovému kratšímu pololetí.

Za tu dobu vám mohu zaručit nějaký pokrok - pokud se budete na naše hodiny pilně připravovat, samozřejmě!

Také si pro vás mohu na celé pololetí rezervovat stálý termín, který se pro individuální hodiny hledá velice těžko.